Hakkımızda

1999 yılında KÖKSALDI OTOMOTİV unvanıyla İstanbul Başakşehir İkitelli’de kurulmuştur.

Köksaldı Otomotiv, Mercedes-Benz marka ticari araçların tüm mekanik elektrik elektronik ve kaporta servisini üstlenmiştir.

Mercedes-Benz özel servisimizde aracınızın periyodik bakımlarını yaptırarak profesyonel hizmet ve orijinal yedek parçalar ile aracınızı garanti altına alabilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

En önemli güvenlik sistemlerimizden biri bakımdır. Düzenli olarak yapıldığında Mercedes'inizin güvenliğini muhafaza eder, mobil kalmasını ve değerini korumasını sağlar.

Köksaldı Otomotiv olarak Mercedes-Benz'inizi en iyi biz biliriz. Profesyonel eğitimli servis personelimiz birinci sınıf bakım işlemi gerçekleştirmek için gerekli olan bilgi birikimine ve özel takımlara sahiptir. Olası aşınmalar ve olası hasarlar böylece zamanında tespit edilebilir. Bu sayede büyük ölçekli onarımlar ve bundan kaynaklanan maliyetler önlenebilir.

Düzenli randevuları düşünmenize hiç gerek yok: Mercedes'inizin standart donanımındaki servis aralığı göstergesi, servisten önce bir hizmet olarak otomatik bir şekilde size bir sonraki bakımı hatırlatır.